Film polski, odpowiedź do Pana Raczka redakcja_film@lst.onet.pl

Jestem polskim scenarzystą i gdyby po spotkaniu z producentami w W-wie nie pozostały by wspomnienia, dziś mielibyśmy kultowy film oparty na motywach mojej wydanej powieści ” Kręte Drogi ” Opinie wybitnych ludzi są na stronie: http://henrykrogowski.blog.onet.pl i innych moich stronach w internecie, stronach polskich i świata… może pan pomoże, a wtedy uwierzę że w Polsce jest maksyma: ” nieważne jakiej narodowości jest scenarzysta, ważne jest dobro Narodu i opinia w świecie, wreszcie dochody z filmu… Rząd nie może skupiać się tylko na podatkach, ale sam musi umieć zarabiać dla dobra nas wszystkich… Tak robią rządy zachodnie… Pozdrawiam Pana serdecznie….

Henryk L. Rogowski

http://zarzadzanie.blog.pl/literathr.piszecomysle.pl/wp-admin/

Informacje o H Rogowski

Należę do Stowarzyszenia Autorów Polskich i Polish American Poets Academy.Piszę od 25 - ciu lat. Ostatnio w konkursie międzynarodowym przegrałem tylko z Imię Róży, Umberto Eco, zajmując II miejsce powieścią Burzliwe Lata.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Artykuły w Prasie, Konkurs, Kraków, linki, Listy, Wiara, Zobacz - Polubisz i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>