Listy

POLISH AMERICAN POETS ACADEMY, INC.
PO BOX 3163
Wallington, NJ 07057, USA
www.e-businesscardexchange.com (sekcja JPIIPAPA)
Email: jpiipapa@mail.com
Email: contact@e-businesscardexchange.com

Szanowny Panie Henryku!
Pięknie dziękuję za wzięcie udziału w naszym KONKURSIE NA WIERSZ PATRIOTYCZNY IM. WŁADYSŁAWY MILCZAREK i jednocześnie zapraszam do uczestniczenia w naszych kolejnych konkursach – na mini tomik i na wiersz miłosny (informacje w załączeniu).

Na konkurs wpłynęło 1001 wierszy, które oceniało pięciu jurorów. Decyzja o nagrodach i wyróżnieniach nie była łatwa.
Akademia wyda drukiem cykl trzech (3) mini tomików – pokłosie KONKURSU NA WIERSZ PATRIOTYCZNY IM. WŁADYSŁAWY MILCZAREK: cz. I, cz. II i cz. III. Znajdą się w nich jedynie zaakceptowane przez Kapitułę Akademii wiersze.

Z prawdziwą przyjemnością pragnę poinformować, że wiersz Pana autorstwa „W rocznicę Powstania Styczniowego” został zaakceptowany do druku i znajdzie się w mini tomiku cz. I.

Gratuluję i życzę dalszych sukcesów!
48-stronicowe mini tomiki ukażą się drukiem pod koniec października. Zamówienia będą przyjmowane do 30 września. (Formularz w załączeniu).
Więcej informacji nt. Akademii na www.e-businesscardexchange.com (sekcja JPII PAPA).

Raz jeszcze gratuluję!
W imieniu Kapituły JPII Polish American Poets Academy,

Z poetyckim pozdrowieniem,

Barbara Aleksandrowicz

JPII Polish American Poets Academy, Inc., Prezes

Informacje o H Rogowski

Należę do Stowarzyszenia Autorów Polskich i Polish American Poets Academy.Piszę od 25 - ciu lat. Ostatnio w konkursie międzynarodowym przegrałem tylko z Imię Róży, Umberto Eco, zajmując II miejsce powieścią Burzliwe Lata.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Listy i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>